Новини

UCU

Конкурс для отримання дослідницьких ґрантів від Благодійного фонду “Повір у себе”

Український католицький університет за підтримки Благодійного фонду «Повір у себе» оголошує конкурс серед викладачів та інших академічних співробітників УКУ на проведення індивідуальних, інституційних чи...

UCU

Захист дисертацій у рамках спільної програми Українського католицького університету та Ягеллонського університету

13 жовтня 2017 року в Ягеллонському університеті (Краків) відбувся захист дисертацій докторанток спільної програми Українського католицького університету та Ягеллонського університету -  Домініки Ранк...

UCU

Презентація ґрантів від Наукового товариства ім. Шевченка в Америці на 2017-2018 р.

Науковці, дослідники та аспіранти Українського католицького університету запрошуються на презентацію ґрантів від Наукового товариства ім. Шевченка в Америці (НТШ-А) на 2017-2018 р.

UCU

Презентація в Національному заповіднику «Софія Київська» публічного проекту «Соборна Україна та Київська Церква» і видавничої серії «Київське християнство»

Гуманітарний та Філософсько-боголовський факультети спільно організували презентацію в Національному заповіднику «Софія Київська» публічного проекту «Соборна Україна та Київська Церква» і видавничої серії «Київське...

UCU

Презентація публічного проекту “Соборна Україна та Київська Церква” та видавничої серії “Київське християнство”

19 вересня 2017 р. у Києві відбудеться презентація публічного проекту "Соборна Україна та Київська Церква", а також видавничої серії "Київське християнство"

UCU

Міжнародна наукова конференція до 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата “Чин Святого Василія Великого: історія, сьогодення, перспективи”

14-17 вересня 2017 р. відбудеться Міжнародна наукова конференція до 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата «Чин Святого Василія Великого: історія, сьогодення, перспективи».