Процедури подань для отримання одноразових ґрантів (персональних (зокрема для оформлення закордонних відряджень), кафедральних/інститутських, міждисциплінарних) з Фонду наукових досліджень:

  • Ґранти для проведення наукових конференцій / семінарів. Необхідно не менш ніж за 2 місяці до дати запланованого заходу подати у Науково-організаційний відділ заяву на ім’я проректора з наукової роботи, анкету, програму конференції, список учасників та кошторис видатків заходу.
  • Ґранти для реалізації наукових проектів: Необхідно щороку до 29 червня представити у Науково-організаційний відділ анкету, опис проекту (500-1000 слів) та його бюджет.
  • Ґранти для закордонних наукових відряджень викладачів, наукових працівників та аспірантів. Необхідно щонайменше за місяць до планованого відрядження подати в Науково-організаційний відділ заяву на ім’я проректора з наукової роботи, анкету, наказ про відрядження та кошторис витрат.
  • Аплікації для підтримки наукових проектів Науково-організаційний відділ УКУ розглядатиме щорічно у липні місяці.
  • Розгляд аплікацій для отримання одноразових ґрантів з метою проведення наукових конференцій, семінарів тощо триватиме до 10 робочих днів, наукових закордонних відряджень – до 7 робочих днів, наукових відряджень аспірантів– до 5 робочих днів.
               

З питань отримання одноразових ґрантів з Фонду наукових досліджень просимо звертатися до керівника програм і проектів Науково-організаційного відділу УКУ к.і.н. Маріанни Пиріг (Головний корпус УКУ на вул. Свєнціцького, 17, перший поверх, офіс 123, внутрішній тел.: 31-78; e-mail: [email protected]).

 

Анкети для оформлення заявок до Науково-організаційного відділу УКУ для включення підготовленого тексту в реєстр Видавничого календаря УКУ:

 
Анкета на вересень 2018-серпень 2019 р.      
  • Аплікаційна форма для участі у конкурсі на отримання дослідницького ґранту за підтримки програми Благодійног офонду "Повір у себе"
 
Опис проекту/аплікаційна форма