Ґрант від Благодійного фонду “Повір у себе”

У 2013 році започатковано співпрацю між Українським Католицьким Університетом та Благодійним Фондом «Повір у себе», заснованим Віктором та Іриною Іванчиками у 2009 році з метою розвитку освіти в Україні. У 2016 році фонд започаткував конкурс наукових проектів для підтримки наукової діяльності викладачів УКУ.

Родина Іванчиків

Одними з доброчинців Українського католицького університету є Віктор та Ірина Іванчики. Благодійний фонд родини «Повір у себе» – неприбуткова організація, заснована родиною у 2009 році, підтримує студентів, наукову діяльність викладачів та академічних співробітників університету.

Метою фонду є сприяння розвитку освіти: матеріальна і духовна підтримка молодих талантів, а також тих, хто найбільше цього потребує. Благодійний фонд «Повір у себе» за 8 років свого існування профінансував навчання у вишах для 250 дітей, які хотіли вчитися, але не мали такої можливості. Фонд, що керується принципами неупередженості, рівноправності та незалежності підтримує талановиту молодь за допомогою стипендій на навчання та грантів; допомагає учням із багатодітних та малозабезпечених сімей та дітям позбавленим батьківської підтримки; фінансує освітні програми, благодійні, духовно-культурні, мистецькі проекти; надає допомогу розвитку видавничої справи, засобів інформаційної інфраструктури.

У грудні 2015 року родина Іванчиків, з нагоди святкування акредитації Богословського факультету УКУ подарувала університету факсимільну копію Пересопницького Євангелія, яку видав і виготовив у 2008 році видавничий дім «Адеф-Україна».

Під час дарування Пересопницького Євангелія жертводавці Віктор та Ірина Іванчик подякували викладачам та очільникам УКУ за вклад у розвиток українського суспільства і повідомили, що наступного року готові профінансувати 20 студентських стипендій, а також 5 ґрантів для викладачів по 100 тис грн.

2 липня 2016 року сертифікати на отримання відповідних ґрантів для реалізації дослідних проектів вручено переможцям.

Віктор Іванчик також задекларував підтримку Київського центру УКУ, який стане майданчиком для інтелектуальних дискусій, «світлим майданчиком зустрічей людей доброї волі, які хочуть іншої України».